Gryf Chronów Gospodarze

Krystian Wąs

Dawid Kociołek

07.05.2017

Drugie zwycięstwo z rzędu w meczu rozegranym w na trudnej murawie naszego boiska zaliczyliśmy z zespołem rezerw Naprzodu Sobolów.
W 12 minucie wyszliśmy na prowadzenie po ładnym uderzeniu Artura Kamińskiego zza pola karnego. Niestety do wyrównania goście doprowadzili w 19 minucie. Do przerwy prowadząc grę strzeliliśmy jeszcze 2 gole za sprawą Marcina Serwatki w 37 minucie oraz Piotra Ćwika w minucie 41. Nic nie zapowiadało tego co sie stanie po przerwie.

Po zmanie stron oddaliśmy inicjtywę gościom co skutkowało ich bramkami w 61 i 67 minucie i mieliśmy remis. Na szczęście kilka minut przed zakończeniem spotkania nasz Piotr Ćwik po mocnym uderzeniu, przełamującym ręce bramkarza wysunął nas na prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca.

Po tym meczu wskoczyliśmy z 12 na 10 pozycję, należało tylko czekać na wyniki innych meczów. ostatecznie po zwycięstwie Nieszkowianki nad Rabą Książnice znaleźliśmy się na miejscu 11.