Autor:

Damian Płachta

Utworzono:

11.08.2019

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy z muchówki stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji, nasza drużyna próbowała odpowiadać kontratakami lecz one szybko zostawały przerywane przez obrońców drużyny przeciwnej. Nasz zespół skutecznie bronił się do 34 min. gdzie po dośrodkowaniu Konrada Kupca najwyżej w naszym polu karny do główki wyskoczył Marcin Kukla pokonując naszego bramkarza a tym samym ustalając wynik do przerwy 0:1 dla drużyny z Muchówki. Po przerwie nasza drużyna wyszła nieco bardziej zmotywowana i z minuty na minutę przejmowaliśmy inicjatywę w meczu, lecz nasze ataki tak jak w pierwszej połowie kończyły się na obrońcach przeciwników, najdogodniejszą sytuację zmarnował Tomasz Fasuga, w której znalazł się sam na sam z bramkarzem przeciwników lecz próbując przelobować bramkarza przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 58min. drugą żółtą kartę a w konsekwencji czerwoną otrzymał Jakub Stabrawa i nasza drużyna grała w przewadze. Nasza zaciętość w końcu przyniosła rezultat i w 77 min. po składnej akcji naszej drużyny Andrzej Bratek urwał się obrońcą i pokonał bramkarza gości. Po tej bramce dostaliśmy nowych sił i poszliśmy za ciosem po czym w 86 min. w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości znalazł się Damian Babraj zmienił wynik spotkania na 2:1. Nasza radość nie trwała zbyt długo ponieważ świetny rajd lewą stroną boiska zrobił Jerzy Dymura po czym został nieprzepisowo zatrzymany w naszym polu karnym przez Rafała Mączka, rzut karny pewnie na bramkę zamienił Konrad Kupiec i w 89 min. było już 2:2. Takim wynikiem zakończyło się spotkani i zwycięzcę musiał wyłonić konkurs rzutów karnych, w którym lepsza okazała się nasza drużyna wygrywając konkurs 7:6